Angajăm personal

Barman

Candidatul ideal

  • Minim 2 ani experiență
  • Limba engleză (nivel mediu)
  • Profesionalism
  • Rezistență la un program prelungit
  • Prezență și prestanță
  • Tact și simț diplomatic

Responsabilități:

  • Cunoașterea meniului, astfel încât să oferi informații complete
  • Prepararea băuturilor respectând rețetele
  • Păstrarea igienei și a curățeniei la locul de muncă
  • Administrarea corectă a stocului de băuturi
  • Întocmirea inventarului

Ospătar

  • Minim 1 an de experiență
  • Orientare către client
  • Capacitatea de a rămâne calm în situații tensionate

  • Pregătirea salonului pentru servire
  • Primirea oaspeților și prezentarea preparatelor
  • Preluarea comenzii și transmiterea exigențelor clienților legate de prepararea mâncării
  • Servirea exemplară a clienților și acordarea atenției cuvenite acestora
  • Răspunderea pentru calitatea serviciilor oferite clienților și pentru experiența acestora în restaurant

Curățenie

  • Curăță vestiarele, dușurile și toaletele
  • Pregătește dozatoarele cu hârtie și săpun
  • Curăță zonele de acces
  • Curăță saltelele când este cazul
  • Spală prosoapele și le pregatește pentru a doua zi

Trimite CV-ul tău

[contact-form-7 id="582" title="AplicatieJob"]